KVIEČIAME Į "KAUNO EUROPROTŲ" ONLINE TURNYRĄ

15 kovo, 2021

Registracija į 11-ąjį protų mūšių "KAUNO EUROPROTAI" turnyrą ATIDARYTA!
Šį kartą EUROPROTAI vyks online.
Kovo 17 d. kviečiame į pirmąjį žaidimą! Kaip ir kasmet, keturias savaites iš eilės vyks 4 žaidimai, kurių pabaigoje išrinksime daugiausiai žinių apie Europą turinčius Kauno Europrotus 2021.
Kada: kovo 17, 24, 31 ir balandžio 7 d. Pradžia - 19 val.
Kur: internete (YouTube transliacijos nuorodą gausite užregistravę komandą).
Komandų registracija el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Dalyvavimas „Europrotuose“ kaip visada yra nemokamas.


Kaip žaisime Europrotus internetu?
Užsiregistravusių komandų kapitonai antradienį gaus el. laiškus, kuriuose bus nuoroda į video transliaciją (YouTube nuoroda) ir nuoroda į atsakymų formą, kurioje kiekvienam turui komandos kapitonas turės supildyti atsakymus. Žaidimo vakarą, t.y. kiekvieną trečiadienį (kovo 17, 24, 31 ir balandžio 7 d.), iki 19 valandos, komandos turi susijungti į kokią nors internetinę bendravimo platformą ir pasileisti YouTube transliaciją. Komandos kapitonas, be transliacijos, turi būti atsidaręs ir atsakymų formos pildymo langą, kur rašys komandos teikiamus atsakymus (1 atsakymui - 1 minutė, po turo skiriama 1 minutė pateikti atsakymų formą mums).
Kaip ir gyvuose žaidimuose kiekvieną žaidimą sudarys 5 turai po 10 klausimų (Įvairūs klausimai, Teminiai, Vaizdo turai ir kt.). Didžioji dalis klausimų - ©Benjaminas Mašalaitis.
Naujovė: kiekviename žaidime 1 turas bus TURBO turas - atsakymams pildyti skiriama po 30 sekundžių, tačiau bus pateikti pasirenkami atsakymų variantai.
Šių metų EUROPROTŲ prizinį fondą bei klausimų įvairovę praturtina mūsų partneriai: Europos parlamento nariai prof. Liudas Mažylis ir Bronis Ropė, VšĮ „Terra Publica“, ES programos “Europa piliečiams” biuras, Europos vartotojų centras, Kauno m. savivaldybė, VšĮ “Kaunas In”, Lietuvos vartotojų institutas ir VšĮ „Žaliasis taškas“.

Šį kartą narių skaičiaus komandoje nereglamentuojame, bet pageidautina, kad komandą sudarytų 4-6 žmonės (kaip ir gyvuose žaidimuose), nes prizai numatyti pasidalinti 6 žmonėms.

Nekantriai laukiame susitikimo (nors ir virtualaus) su Jumis!

Kontaktiniai duomenys

 • http://www.kaunastic.lt/test/images/tel.png+370 677 75536

  http://www.kaunastic.lt/test/images/address.png

  Studentų g.11-134

  53361 Akademija, 

  Kauno raj.

     http://www.kaunastic.lt/test/images/mail.png  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

    http://www.kaunastic.lt/test/images/fb.png Europe Direct Kaunas

  Nemokamas telefonas (Briuselis)

  0080067891011              

         

Video

 • EUROPOS PILIEČIŲ METŲ HIMNAS

Naudingos nuorodos

 •  
   


  2022