Registracija į jubiliejinio, 10-ojo protų mūšių "EUROPROTAI 2020" Kaune turnyrą ATIDARYTA!

13 vasario, 2020

Registracija į jubiliejinio, 10-ojo protų mūšių "EUROPROTAI" Kaune turnyrą ATIDARYTA!
Vasario 26 d. kviečiame į pirmąjį žaidimą! Kaip ir kasmet, keturias savaites iš eilės vyks 4 žaidimo turnyrai, kurių pabaigoje išrinksime daugiausiai žinių apie Europą turinčius Kauno Europrotus 2020.
Kada: vasario 26, kovo 3, 10 ir 18 d. Pradžia - 19 val.
Kur: restorane “Bokštas” (Kęstučio g. 86 / I. Kanto g. 18).
Komandų registracija el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. +370 67775536.
Dalyvavimas „Europrotuose“ yra nemokamas.


Pagrindinis "Europrotai 2020" prizas - pažintinė kelionė į Briuselį laimėtojų komandai (prizą įsteigė Europos Parlamento narys Petras Auštrevičius). Mūsų partneriai ir rėmėjai: Europos Parlamento narys Bronis Ropė, ES programos “Europa piliečiams” biuras, Europos vartotojų centras, Kauno kamerinis teatras, Kauno kino centras “Romuva”, Kauno m. savivaldybė, Kauno apskrities viešoji biblioteka, Kauno m. savivaldybės V. Kudirkos biblioteka, VšĮ “Kaunas In”, Kaunas 2022.
O ir mūsų turnyrus priimantis erdvus ir svetingas restoranas „Bokštas“ kiekvieno vakaro komandai laimėtojai įsteigė savo specialųjį - skanų valgomą prizą!
Šių metų "Europrotus" organizuoti padeda Jaunimo Europos komandos nariai Tautvydas Bilius ir Indrė Asipavičiūtė.
Žaidimo taisyklės:
1. Turnyre gali žaisti tik užregistruotos komandos. Registruojantis reikia nurodyti komandos pavadinimą ir komandos narių skaičių.
2. Komandą sudaro nuo 4 iki 6 žmonių. Jei komandoje daugiau nei 6 nariai, už kiekvieną papildomą narį iš komandos bendros taškų sąskaitos minusuojama po 1 tašką.
3. Už teisingą atsakymą į vieną klausimą komanda gauna 1 tašką. Už pusę teisingo atsakymo komanda gauna 0,5 taško. Už neteisingą atsakymą komanda taškų negauna. Didesnis taškų skaidymas nėra rekomenduojamas, nebent tai objektyviai leidžia padaryti klausimas ir jo atsakymas.
4. Turnyrą laimi ta komanda, kuri surenka daugiausiai taškų. Jei dvi ar daugiau komandų surenka vienodai taškų, aukštesnę vietą užima paskutiniame ture geriau pasirodžiusi komanda. Jei komandos paskutiniame etape surinko vienodai taškų, tuomet aukštesnę vietą užima komanda, surinkusi daugiau taškų priešpaskutiniame turnyre ir taip toliau. Jei visų turų metų komandos surinko identišką kiekį taškų, metami burtai.
5. Žaidimo vedėjas veda bendrą 4 „Europrotų“ žaidimų įskaitą. Komanda, kuri surenka daugiausiai taškų per visus 4 žaidimus, tampa 2020 m. „Europrotų“ Kaune nugalėtoja.
6. Komanda tuo pačiu pavadinimu gali žaisti kitame „Europrotų“ turnyre, jei jos sudėtyje yra bent du žaidėjai, dalyvavę tos komandos sudėtyje praeitame turnyre.
7. Žaidimo metu draudžiama atsakymams surasti naudotis telefonais ir kitomis ryšio priemonėmis, kompiuteriais, literatūra, papildomais užrašais, nusižiūrėti nuo kitų komandų. Šią taisyklę pažeidusi komanda žaidimo vedėjo sprendimu gali būti diskvalifikuota iš turnyro.
8. Žaidimo vedėjas visada teisus.
9. Jei žaidimo vedėjas neteisus, žiūrėkite taisyklę nr. 9.
Žaidimo eiga:
Vienas žaidimo turnyras sudarytas iš penkių teminių turų po 10 klausimų. Žaidimo vedėjas paskelbia turo temą ir garsiai perskaito dešimt klausimų, kuriuos kiekviena komanda aptaria, sugalvoja tiksliausią ir logiškiausią atsakymą ir užrašo jį ant atsakymų lapelio. Turo pabaigoje komanda lapelį atneša žaidimo vedėjui, kuris per trumpą pertraukėlę apibendrinęs atsakymus paskelbia rezultatus. Tai vyksta penkis kartus, kol paaiškėja turnyro nugalėtojai. Turnyro nugalėtojais tampa komanda, surinkusi daugiausiai taškų per visus penkis turus.
Kiekvienas iš penkių per turnyrą vykstančių turų yra skirtas kokiai nors temai, pvz. Įvairūs klausimai, Europos žaliasis kursas, Europos menas, Vaizdai, Muzikiniai klausimai, žinoma – Kaunas ir t.t.
Viena komanda gali dalyvauti viename, keliuose arba visuose "Europrotų" turnyruose. Žaidimo vedėjas veda bendrą įskaitą, daugiausiai taškų per visus 4 žaidimus surinkusi komanda taps Kauno "Europrotų 2020" nugalėtoja.
Žaidimų metu komandos gali naudotis tik savo žiniomis ir išmintimi. Įvairios ryšio priemonės, internetas, literatūra ir kitos galimo sukčiavimo priemonės negali būti naudojamos.
Iš “Europrotų” istorijos: 2012 m. ir 2014 m. pasavario ir rudens „Europrotų“ žaidimai vyko nacionaliniu ir tarptautiniu mastu (vienu metu žaisdavo žmonės iš ~ 50 Lietuvos miestų ir miestelių, Edinburgo, Kembridžo ir Briuselio), 2015 m. savo miestuose žaidimus organizavo Kauno, Klaipėdos ir Marijampolės Europe Direct informacijos centrai, 2016 m. “Europrotus” žaidė 7 miestų - Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Telšių, Alytaus ir Visagino gyventojai, 2017 m. į klausimus, susijusius su Europa, atsakinėjo kauniečiai ir telšiškiai, 2018 m. “Europrotus” organizavo Kauno ir Alytaus Europe Direct informacijos centrai. 2019-aisiais protmūšiai apie Europą vėl vyko nacionaliniu mąstu: vienu metu, trečiadienių vakarais baruose, bibliotekose, kitose viešose vietose lukštenti tų pačių klausimų sėsdavo įvairių profesijų ir amžiaus žmonės 23-juose miestuose. Šiemet “Europrotų” žaidimai vyks Kaune, Utenoje ir Visagine. Taigi, Kaunas pagrįstai gali vadintis ne tik laikinąja, šiuolaikine, bet “Europrotų” sostine, nes šių žaidimų turnyrus šiemet organizuoja jau 10-ąjį kartą!
Kaune "Europrotai" prasidėjo 2012 m. restorane "Miesto sodas" (pavasario ir rudens sezonas), 2014-aisiais du turnyrai vyko "PuntoJazz palėpėje", 2015-2018 m. "Europrotus" žaidėme "Bernelių užeigoje", o nuo 2019 metų žaidimai apie Europą ir Europos Sąjungą vyksta restorane "Bokštas".
Kauno "Europrotų" komandos nugalėtojos:
"DIFENBACHIJA" - 2012 m. pavasario sezonas
"ŠTILIS" - 2012 m. rudens sezonas
"TPG" - 2014 m. pavasario sezonas
"TPG" - 2014 m. rudens sezonas
"TPG" - 2015 m. pavasario sezonas
"@AIBĖ" - 2016 m. pavasario sezonas
"EUROPIEČIAI" - 2017 m. pavasario sezonas
"EINA SAU" - 2018 m. pavasario sezonas
"EINA SAU" - 2019 m. pavasario sezonas

#Europrotai
#Protukovos

Kontaktiniai duomenys

 • http://www.kaunastic.lt/test/images/tel.png+370 677 75536

  http://www.kaunastic.lt/test/images/address.png

  Studentų g.11-134

  53361 Akademija, 

  Kauno raj.

     http://www.kaunastic.lt/test/images/mail.png  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

    http://www.kaunastic.lt/test/images/fb.png Europe Direct Kaunas

  Nemokamas telefonas (Briuselis)

  0080067891011              

         

Video

 • EUROPOS PILIEČIŲ METŲ HIMNAS

Naudingos nuorodos

 •  
   


  2022