Kas mes ?

Kauno Europe Direct informacijos centras (EDIC) – tai informacinė tarnyba, kuri padeda ieškantiems bendros informacijos apie Europos Sąjungą, atsako į užklausas, tarpininkauja su kitomis ES tarnybomis ieškant specializuotos ES informacijos, platina nemokamą literatūrą.

EDIC taip pat organizuoja renginius ES temomis įvairioms visuomenės grupėms ir plačiajai visuomenei Kauno regione (pvz., pamokos/paskaitos apie ES mokyklose/kolegijose/universitetuose, Europos kalbų dienos paminėjimai, protų mūšių “Europrotai” turnyrai, diskusijos/seminarai/konferencijos aktualiomis ES temomis, vieši Europos dienos renginiai Kaune, tarptautinio kultūrinio projekto „Christmas Tree Decoration Exchange“ koordinavimas Kaune ir pan.).

Visos Europe Direct centrų paslaugos – nemokamos.

Kauno Europe Direct informacijos centras kartu su dar 9 Europe Direct centrais Alytuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Marijampolėje, Tauragėje, Šiauliuose, Telšiuose, Utenoje ir Visagine priklauso 420 informacijos centrų visoje ES teritorijos tinklui, kurį 2005 m. įkūrė Europos Komisija.

2018 – 2020 m. laikotarpiu Kauno Europe Direct informacijos centrą administruoja Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas.

Europe Direct informacijos centrai Lietuvoje

Kontaktiniai duomenys

 • http://www.kaunastic.lt/test/images/tel.png+370 677 75536

  http://www.kaunastic.lt/test/images/address.png

  Studentų g.11-134

  53361 Akademija, 

  Kauno raj.

     http://www.kaunastic.lt/test/images/mail.png  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

    http://www.kaunastic.lt/test/images/fb.png Europe Direct Kaunas

  Nemokamas telefonas (Briuselis)

  0080067891011              

         

Video

 • EUROPOS PILIEČIŲ METŲ HIMNAS

Naudingos nuorodos

 •  
   


  2022